Contact

Heeft u een vraag of behoefte aan meer informatie? Neem dan contact met ons op, wij helpen u graag verder.
Bel voor vragen naar 0161-452009 (de Schakel) / 0161-224314 (de Boodschap) Mailadressen:

Receptie/algemeen:Michelle de Wijsinfo@ccgr.nl / reserveringen@ccgr.nl
Horeca De Schakel:Hilde van Opstalhoreca@ccdeschakel.nl
Horeca De Boodschap:Michael Rijkenhoreca@ccdeboodschap.nl
Directiesecretariaat:Marianne van Rijswijksecretariaat@ccgr.nl
Beleid:Maartje Salybeleid@ccgr.nl
Marketing:Anneke van Leeuwenmarketing@ccgr.nl
Facilitair De Schakel:Ludo van Opstalonderhoud@ccgr.nl
Facilitair De Boodschap:Arold van der Staaktechniek@ccgr.nl
Financiën:                                         financien@ccgr.nl

Of stuur hieronder uw vraag in, dan nemen wij zsm contact met u op.



Mijn vraag gaat over: